Vítáme Vás na stránkách mateřské školy Křivsoudov

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021 DO 21. BŘEZNA 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření m.j. zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole.

Na základě tohoto prohlášení bude MŠ od 1.3.2021 uzavřena

Ošetřovné: rodiče  pro informace o ošetřovném

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Školné za měsíc březen zatím neplaťte, bude podle vývoje situace buď zrušeno nebo kráceno.

amálka

Letos nás čeká pohádkový rok!

Pohádky a pohádkové postavy budou provázet děti v poznávání světa pomocí her, písniček a říkadel. Prostřednictvím pohádkových příběhů budeme u dětí podněcovat představivost a rozvíjet fantazii. Postavy z pohádek budou dětem přinášet úkoly a motivovat je k činnostem v jednotlivých tématech.

ferda